درباره ما

اهداف ما

مهندسی فرهنگ

ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه و بالا بردن دانش و بینش عمومی در حوزه های مختلف شهروندی.

آموزش نیروی انسانی

ایجاد ساختار بنیادی جهت تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه های مختلف.

تولید محتوای آموزشی

تولید محتوای آموزشی و ارتقای سطح کیفی آموزش های فرهنگی – آموزشی – پرورشی و مهارتی.

تولید انیمیشن و طراحی کمپین تبلیغاتی

انجام پروژه های مشترک با شرکت های برتر بین المللی در زمینه بازی های رایانه ای و انیمیشن در ایران.

در باره ما

تصویرسازان آرمان فردا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، از سال ۱۳۹۰ آغاز بکار نموده است. این موسسه از ابتدای تأسیس با گردآوری و همکاری نیروهای متخصص فعالیت خود را در زمینه تولید انیمیشن، بازی های رایانه ای، تولید محتوای آموزشی، تبلیغات، عکاسی و چاپ آغاز کرد که با توجه به فعالیت حرفه ای و مستمر دراین حوزه جزء شرکت های برتر در ایران گردید. تصویر سازان آرمان فردا با اعتقاد راسخ به تاثیر رسانه های نوین به همراه نوآوری ، اقدام به ایجاد گروه تولید انیمیشن های سه بعدی ، دو بعدی ،کات اوت، موشن گرافی، فیلم کوتاه و بلند، بازی های رایانه ای و تلفن همراه نمود تا به صورت مستقیم و بدون واسطه بتواند به مشتریان خود ارائه خدمت نماید. مفتخریم که پلتفرم emoocfarda.ir بزرگترین سامانه آموزش تعاملی مجازی کشور با رویکرد آموزش از راه دور بدون محدودیت زمان و مکان و تنها با اتصال به اینترنت برای یادگیری محتوای آموزشی در تمامی سنین در حال فعالیت است.

کاتالوگ
  • موسسه فرهنگی فردا مفتخر است که به گردآوری مجموعه کاملی از خدمات و متخصصین اهتمام داشته، تا کلیه نیازهای مخاطبان خود را در داخل مجموعه پاسخگو می باشد.
    طراحی و برنامه ریزی کمپین، تولید تیزر و فیلم صنعتی و تبلیغاتی، ایده پردازی و سناریو(اتاق فکر)، جلوه های ویژه بصری، طراحی گرافیک، عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، چاپ دیجیتال، تبلیغات محیطی، خدمات آگهی و رسانه های دیجیتال، برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها، طراحی وب و مالتی مدیا، تولید نرم افزار،ساخت بازی های رایانه ای ،تولید و ساخت انیمیشن از جمله خدماتی است که به طور حرفه ای در موسسه فرهنگی فردا به مشتریان عرضه می گردد.
    باور داریم فعالیت های ما صرفاً تبلیغات نیست، بلکه خلق بستری است برای تحقق آینده‌ای روشن تر از دیروز…

  • موسسه فرهنگی فردا بر آن است که به عنوان یک تشکیلات راهبردی پایبند به اصول و اخلاق حرفه ای و تخصصی، با به کارگیری دانش روز، هنر ارتباطات و رسانه های نوین و با استفاده از تحقیق و پژوهش ، فناوری اطلاعات و نیز تجربه مدیریتی ، با خلق مزیت های رقابتی منحصر به فرد و متمایز در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران،  در طول یک برنامه مدون در شمار موسسات فرهنگی تراز اول کشور قرار گیرد .

  • هوشمندی- خلاقیت- کیفیت برتر و برتری عملیاتی جزو وظایف اصلی واستراتژیک موسسه فرهنگی فردا می باشد.

  • موسسه فرهنگی فردا مفتخر است به گردآوری مجموعه کاملی از خدمات و متخصصین ، تا کلیه نیازهای مخاطبان خود را به بهترین نحو پاسخگو باشد.
    از این رو تمامی نیاز های مشتریان محترم از طراحی تا اجرا به دست متخصصین گروه فردا برآورده می گردد.